Majstrovstvá BB kraja staršieho žiactva

02.05.2023 14:25:12
Majstrovstvá BB kraja staršieho žiactva

V nedeľu - 30.4. 2023 stolnotenisový klub MŠK  Žiar nad Hronom usporiadal Majstrovstvá Banskobystrického kraja v stolnom tenise staršieho žiactva.
Z domáceho usporiadateľského klubu si najlepšie počínala Ema Murínčeková, keď zaknihovala 2 prvé miesta a jedno druhé.
Ema zvíťazila v súťaži dvojhier dievčat a zmiešanej štvorhre spolu s Matúšom Hudecom a 2. miesto získali spolu s Dorotkou Debnárovou v štvorhre dievčat.
Dorotka Debnárová pridala ešte 3. miesto v súťaži dvojhier dievčat.
Chlapcom sa darilo v štvorhrách, kde obsadili 3. miesta - Marek Ďuríček s Matúšom Hudecom a Matej Ďuríček so Sontagom z Kremnice.
V zmiešaných štvorhrách ešte naši zverenci získali 3. miesta - Dorotka Debnárová s Veljačikom z Podlavíc a Matúš Očovan s Vanesou Yildiz.
Na budúci týždeň v nedeľu - 7.5. 2023 budeme naším zverencom držať palce na Majstrovstvách BB kraja mladšieho žiactva vo Zvolene a Maťka Hrabajová zabojuje o čo najlepšie umiestnenie na MSR starších žiačok 6.5. 2023 v Bratislave.