Chôdza na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca

04.10.2017 22:06:05
Chôdza na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca

Dňa 23.9 2017 sa konal 10. ročník Chôdzi na Bacúchu- cena Jozefa Pribilinca . Na trať sme postavili 10 našich pretekárov. Aj napriek nepriaznivému počasiu sa deťom darilo . V kategórii prípravka chlapci na 1km sa umiestnil Samuel Kolár, ktorý získal 3.miesto s časom 5:43. Ďalej v tejto kategórii súťažili Martin Kapusta (7.miesto),Peter Šoltés (11.miesto) ,a Henrich Galko ,ktorý pár metrov po štarte padol. Medzi dievčatami v prípravke nám súťažili Natália Bieliková (4.miesto), ktorú od medaily delila jediná sekunda. Sára Marušková (8.miesto) a Sofia Jakušová (9.miesto)

Posledná súťažná kategória pre náš atletický klub bola chôdza na 1km mladšie žiačky ,kde tiež zabodovala naša atlétka Barbora Brnáková ,ktorá suverénne skončila na 1.miesto s časom 5:18.Ema Černajová -4.miesto ,ktorej tiež veľa nechýbalo do medailového umiestnenia a Michaela Raffajová (9.miesto).

Všetkým pretekárom zo srdca gratulujeme a veríme ,že budú pokračovať vo svojich úspechov a čoraz viac sa zlepšovať.