Baniar obsadil vynikajúce druhé miesto

20.05.2019 09:18:40
Baniar obsadil vynikajúce druhé miesto

Skvelý výsledok dosiahol junior Matúš Baniar MŠK CK Žiar nad Hronom na medzinárodných etapových pretekoch "Trenčianskym regiónom".

V poslednej tretej etape obsadil 5.m. a po troch etapách skončil na vynikajúcom druhom mieste za víťazom J.Boučekom CZE, ako najlepší Slovák. Na zisk žltého  dresu lídra pretekov a celkového víťaza mu chýbalo 19sec. Tretie miesto obsadil P.Kramarčík ŠG Trenčín.

Celý tím odviedol skvelú prácu pre Baniara a odmenou je pekné druhé miesto v celkovom poradí. Nestratili sa ani naši kadeti, ktorý obsadili výborne  14.m. L.Ungvarský a 30.m. J.Vlčák. Junior A.Zelina skončil na 26.m.

Na základe výborných výsledkov bol M.Baniar MŠK CK Žiar nad Hronom, nominovaný na ďalší Ncup(svetový pohár)  juniorov vo Francúzsku už najbližší víkend :

25. mája - 26. mája 2019 Trophée Center Morbihan

Držíme palce.