Dnes je 23.07.2017, meniny má Oľga.

MAJSTROVSTVÁ OKRESU ŽIAR NAD HRONOM

Zverejnené: 08.06.2017

foto: MAJSTROVSTVÁ OKRESU ŽIAR NAD HRONOM

MŠK Žiar nad Hronom,  spol. s  r.o. - Športovo strelecký klub

Ul. A. Dubčeka 45, 965 01 Žiar nad Hronom

MESTO ŽIAR NAD HRONOM

Š. Moysesa 46, 965 19 Žiar nad Hronom

PROPOZÍCIE

MAJSTROVSTVÁ OKRESU ŽIAR NAD HRONOM

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA:

USPORIADATEĽ:                                         MŠK - ŠSK  ŽIAR NAD HRONOM

MESTO  ŽIAR NAD HRONOM

RIADITEĽ PRETEKU :                                   Ján  ŽIAK, konateľ MŠK Žiar nad Hronom.

PREDSEDA ORG. VÝBORU            :                       Marián  GRÚBER, prezident ŠSK MŠK ZH.

HLAVNÝ ROZHODCA:                                  Mgr. Ondrej LIPTÁK ,  C 596

MIESTO KONANIA:                                       Žiar nad Hronom, strelnica SPOLSTRELU.

DÁTUM A HODINA KONANIA:                      10.júna 2017 od  09.00 hod.

PREZENTÁCIA:                                             V mieste konania od 08.00 hod.

TECHNICKÉ USTANOVENIA:

DISCIPLÍNA:                                                   SAMONABÍJACIA PUŠKA vz. 58

Strieľa sa na redukovaný terč „ NLF"                                                                                   na vzdialenosť 50 m v polohách :

zástrel bez obmedzenia (čas 15 min.)

lež       10 výstrelov    (čas 10 min.)

stoj      10 výstrelov    (čas 10 min.)

kľač     10 výstrelov    (čas 10 min.)

KATEGÓRIE:                                                Bez rozdielu, ľubovoľné mieridlá.

ZBRANE:                                                       Vlastné, možnosť zapožičania .

NÁBOJE:                                                       Zabezpečí usporiadateľ.

HODNOTENIE:                                             Jednotlivci, počet bodov vo všetkých polohách.

PROTESTY:                                                  Do 10 minút po zverejnení výsledkov.

CENY:                                                            Diplomy a športové poháre.

STRAVOVANIE:                                            Občerstvenie  je zabezpečené.

PODMIENKA ÚČASTI:                                   Platný zbrojný preukaz.

POISTENIE:                                                  Na vlastné riziko.

PRIHLÁŠKY:                                                  Telefonicky alebo E-mail : gruberm@centrum.sk

INFORMÁCIE:                                               Č.t. 0904 306 361 /Grúber/.

Súťaží sa podľa pravidiel pre športovú streľbu. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny vo vydaných propozíciách v prípade nepredvídaných okolností.

TEŠÍME SA NA VAŠU ÚČASŤ !

Marián  Grúber

prezident ŠSK MŠK Žiar nad Hronom